Německá společnost představila komfortní home office na kolech

0
63

Podíl lidí pracujících z domova stoupá ve většině evropských zemí. S tím přicházejí na scénu různá inovativní řešení, mezi nimiž jsou i malé mobilní pracovny. Jednu takovou nedávno představila německá společnost Sunlight.

Uvedená společnost je známá inovativními řešeními, která mají zákazníkům přinést vyšší komfort v různých sférách života. Po nejnovějším se rozhodli přispět ke zvýšení pohodlí při práci klientům, kteří chtějí spojit práci z domova s ​​cestováním. To jim má umožnit zbrusu nový druh karavanu Sunlight T68, který mimo jiné slouží jako mobilní home office.

Mobilní domácí kancelář na kolech
Podstatou celého nápadu německé společnosti Sunlight bylo vytvořit domácí kancelář na kolech. To se podařilo díky myšlence zřídit home office rovnou v karavanu. Posloužil k tomu nový model Sunlight T68, který je klasickým karavanem, akorát s menší, ale pohodlnou kanceláří uvnitř vozu. Ta není jen malým pracovním koutkem, ve kterém lze provádět základní pracovní úkony. Autoři designu ji navrhli tak, aby majiteli karavanu vytvořila optimální podmínky pro podávání plného pracovního výkonu.

Z jídelního stolu pracovní stanice
V karavanu Sunlight T68 si mohou majitelé vzít práci kdekoli na cestu i na poměrně delší období. Vybavení této mobilní domácí kanceláře jim totiž poskytuje flexibilní pracovní prostor, díky kterému budou moci na cestách pracovat řádně jako doma. Umožní jim to multifunkční jídelní stůl, který lze snadno transformovat na kompletní pracovní stanici s pracovní deskou, nabíjecí podložkou, elektrickými zásuvkami a integrovaným displejem.

K pracovní stanici patří také nábytek
Všestranným pracovním stolem se výbava mobilní domácí kanceláře na kolech nekončí. Její součástí je také menší doplňková nábytková sestava, která umožňuje přijímat v karavanu pracovní návštěvy. Autoři modelu mysleli i na odpočinek po práci, takže do vozu dlouhého 7,4 m zakomponovali 2 jednolůžkové postele a 1 rozkládací dvoulůžko. Majitel má k dispozici také menší koupelnu a standardně vybavený kuchyňský kout.

Karavan Sunlight T68 byl zatím představen pouze v podobě prototypu. Německá společnost však plánuje spustit výrobu několika modelů, které by se staly alternativou vůči běžným karavanům od tohoto výrobce. Bližší termíny, kdy by se domácí kancelář mohla dostat na trh, však zveřejněny nebyly. Známá zatím není ani předpokládaná cena tohoto modelu.

Předchozí článekZateplení střechy za jeden den? Ano, jde to – s foukanou izolací
Další článekPokud stavební firmě překáží nezávislý dozor, vyměňte ji